Usługi

IntegraKom sp. z o.o. oferuje profesjonalne usługi w zakresie serwisu, wsparcia i instalacji systemów IT świadczone przez zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach.

  • Autoryzowany serwis serwerów Lenovo i IBM: Posiadamy autoryzację na wykonywanie napraw gwarancyjnych serwerów i macierzy klasy entry level. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, rozbudowy i modernizacje serwerów x86 produkcji Lenovo i IBM wszystkich generacji sprzedawanych na rynku polskim. Przyjmujemy jednorazowe zlecenia, proponujemy także przejęcie zarządzania serwisem całości posiadanego przez klienta sprzętu Lenovo i IBM w ramach kompleksowej umowy serwisowej na zasadzie outsourcingu. Przyjmujemy zgłoszenia awarii w trybie 7x24, z gwarantowanym czasem naprawy od 8H. Posiadamy własny magazyn części zamiennych.
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu Lenovo i IBM: Wykonujemy instalacje i konfigurację serwerów rack, flex, blade, macierzy, przełączników SAN wraz z wykonaniem projektu i dokumentacji powykonawczej.
  • Instalacja oprogramowania: Instalujemy systemy operacyjne Windows, Linux; rozwiązania wysokiej dostępności (clustering) Windows, RedHat, Symantec-Veritas, oprogramowane do wirtualizacji zasobów VMware, bazodanowe Oracle, tworzenia kopii zapasowych Tivoli. Wykonujemy kompletną instalację i konfigurację oprogramowania w powyższym zakresie przygotowującą system według wymagań dostawcy aplikacji typu CRM, ERP, CM z wykonaniem dokumentacji powykonawczej.
  • Instalacja sieci LAN i okablowania: Wykonujemy instalacje okablowania strukturalnego w dowolnym standardzie, dedykowane instalacje elektryczne wraz z wykonaniem pomiarów i pełną dokumentacją techniczną. Oferujemy kompleksową realizację serwerowni wraz z urządzeniami klimatyzacyjnymi i instalacjami gaśniczymi.