Autoryzowany serwis Lenovo i IBM

Firma IntegraKom wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, rozbudowy i modernizację sprzętu w zakresie

Lenovo: SystemX, FlexSystem, Storage i IBM: xSeries, Netfinity, Blade Center, Entry Storage.

Nie prowadzimy serwisu urządzeń typu: telefony, tablety, laptopy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi

usługami skontaktuj się z działem serwisu:

Telefonicznie +48 222 902 906
Wypełniając formularz
Jestem zainteresowany usługą dotyczącą następującego obszaru:
Prosimy podać swoje dane osobowe:
*Pola wymagane
Podaj machine type i serial number - (informacje o numerach znajdują się zwykle na naklejce z przodu bądź na górze serwera).
*Pola wymagane
Podaj szczegóły Twojego zapytania:

Wysłanie wypełnionego formularza lub wysłanie zapytania środkami komunikacji elektronicznej, oznacza wyrażenie zgody się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Integrakom sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Płowiecka 105/107 – Administratora przesłanych danych osobowych - w celu wysyłania informacji handlowych oraz marketingu produktów i usług oferowanych przez  Integrakom sp.  z o.o.  Zgadzam się na przesyłanie informacji handlowej oraz kontaktowanie się ze mną w powyższym zakresie za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda oraz prawnie uzasadnione interesy realizowane przez Administratora. Odbiorcami danych mogą być partnerzy handlowi Integrakom sp. z o.o. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania , a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem danych: Integrakom sp. z o.o.  rodo@integrakom.pl.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Integrakom sp. o.o. zalicza się do sektora małych przedsiębiorstw zgodnie z kryteriami obowiązującymi na terenie UE.